48. narozeninový večer Dušan je tu Jakodoma s hosty

Datum / čas - 17.02.2018 /9:00 - 23:30

Místo konání
Music City Point

Kategorie Žádná kategorie


48. narozeninový večer Dušan je tu Jakodoma s hosty aneb Dušanovy muzikantské narozeniny | narozeninový koncert a společné zpívání

Pojďte s námi pobejt „jako doma“ na veřejný narozeninový koncert, ale i společné zpívání v rámci 48. narozenin písničkáře DUŠAN je tu JAKODOMA v parádním prostředí Music City Clubu 100m od O2 arény. Setkání je pro Vás, kdo jste v průběhu posledních let prošli Dušanovým životem. Najděte si jednou ročně chvíli a přijďte.
Narozeniny budou ale otevřené i pro vaše partnery a přátele.
V klubu je bar s pivem, vínem, alkem i nealkem a bude si moci zakoupit i něco na zub.

Koho uvidíte na pódiu?
Tak co víme už teď, že Vás bude bavit Dušan Bitala aneb Dušan je tu JAKODOMA s kapelou a dalšími hosty.
Z písničkářů se můžete těšit mimo Dušana, na Frantu Vlčka. Během večera Vás bude bavit i parta divadelníků Divadelní činoherák, ve stylu Partičky pod vedením Zdenka Balcara.

Velký prostor bude věnován i Vám kdo rádi zpíváte, tančíte a džemujete, protože hlavní tahoun sobotního večera bude Honza Kouťák Koutecký a jeho neopakovatelný dlooooooouhý večer plný písniček. Na pódiu nebude sám, bude obklopen dalšími muzikanty.

No a co se bude zpívat?
Nechte se překvapit, Ale mimo Moravanky a Kiss můžete čekat cokoliv a kohokoliv. Každopádně už teď je jasné, že si to pěkně užijeme.

Máte chuť přínést dárkem své vystoupení nebo si společně zadžemovat? Nebojte se nás kontaktovat na mailu: milos.kozelka@dema.cz. Máte chuť přijít a nevíte kde koupit lístky? Nebojte. Lístky jsme se nakonec rozhodli zrušit a necháme vstup volný a vstupné dobrovolné.

Tento večer bude unikátní i díky představení nového loga a plánů kapely JAKODOMA.